More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 14, 2011!

Orgasm control

Naszym flagowym produktem jest Orgasm control. Występuje on zarówno w tabletkach oraz jako spray.

Suplement diety zawiera kilkanaście ziół o różnym działaniu. Dzięki temu Orgasm Control działa wielopłaszczyznowo.

W składzie znajdziemy m.i.n bukwicę lekarską, jeżówkę purpurową, lukrecję gładką, rdest wielokwiatowy czy kole błyszczącą. Orgasm Control należy stosować dwa razy dziennie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując suplement diety razem ze sprayem. Spray powoduje lekkie znieszulenie żołędzia co przekłada się na dłuższy stosunek.

Wiecej o Orgasm Control

Dlaczego warto?

1

Pełna kontrola ejakulacji
Czas trwania stosunku zależy od Ciebie

2

Stosunek dłuższy nawet o 30 minut
Możesz teraz bez obaw zadowolić siebi jak i partnerke.

3

Mocna erekcja
Potencja jest jeszcze bardziej silna

4

Satysfakcja
Spełnienie i pewność siebie.

Przykladowe skladniki

Sarsaparilla

Roślina uznana jest w wielu krajach za afrodyzjak. Dzięki wysokiej zawartości fitosteroli, witamin oraz aminokwasów działa na organizm pobudzająco i stabilizująco na gospodarkę organizmu. Harmonizuje system hormonalny, wspomaga tworzenie testosteronu i progesteronu.

Rdest wielokwiatowy

Jedno z bardziej popularnych ziół chińskich. Działa na organizm estrogennie i antyoksydacyjnie oraz tonizująco. Rdest uważany jest za roślinę, która zwiększa ilość spermy oraz zwiększa płodność mężczyzn.

Lukrecja gladka

Podnosi ona ciśnienie krwi, pobudzając krążenie. Od dawna lukrecja stosowana jest do podtrzymania odpowiedniego poziomu estrogenów w organizmie. Dzięki temu korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego.

Gotu Kola

Wspomaga krążenie krwi. Przyczynia się do stymulacji tkanki łącznej w skórze, poprawiając jej jędrność. Doskonale utrzymuje optymalny stopień nawilżenia warstwy podskórnej. Znany jest także jako zioło poprawiające krążenie obwodowe. Jest polecany w stanach zwiększonego wysiłku.